Патентно-правове бюро "СКТ"

Юридичний захист Вашої інтелектуальної власності

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ПАТЕНТНО-ПРАВОВОГО БЮРО «СКТ».

Якщо Ви бажаєте зареєструвати торгову марку, отримати патент на оригінальний дизайн, новий продукт або технологію, зареєструвати комп’ютерну програму або оформити авторське право – це до нас!

Ми пропонуємо повний спектр професійних послуг щодо захисту інтелектуальної власності – від підготовки заявочних документів на винаходи, промислові зразки і торгові марки і отримання охоронних документів, до захисту інтересів власників об’єктів інтелектуальної власності в суді.

Тісна співпраця із закордонними патентними повіреними дозволяє нам забезпечити надійне представництво Ваших інтересів в області інтелектуальної власності не тільки в Україні, але в будь-якій країні, яка стала зоною Вашого комерційного інтересу.

Широка мережа надійних міжнародних контактів, що гарантують високу якість послуг з патентування винаходів, промислових зразків і торгових марок в усьому світі, в тому числі в США, Європі, в Росії та інших країнах.

Ми консультуємо з питань захисту інтелектуальної власності та представляємо наших клієнтів в Україні, перед Роспатентом і Євразійським Патентним Відомством, на міжнародному рівні, в рамках договору про РСТ, Мадридського договору і Гаазької угоди, а також через мережу наших партнерів в зарубіжних країнах.

Ми допоможемо Вам зорієнтуватися в труднощах патентного законодавства і вибрати оптимальний спосіб захисту Ваших прав на інтелектуальну власність.

Кожен патент на винахід або корисну модель, кожна торгова марка, кожне авторське свідоцтво, яке ми допоможемо Вам отримати, буде нашим внеском в розвиток Вашого бізнесу.

Нам довіряють